Jan Šplíchal - Na Pražském hradě

Olej na plátně, 85x61 cm. Signováno vlevo dole J. Šplíchal. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

23869. Na Pražském hradě
Dražba ukončena:01.11.2018 19:56:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč