Jan Šplíchal - Pijící dívka

Olej na plátně, 50x30 cm. Signováno vpravo dole J. Šplíchal. Rámováno.

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

56156. Pijící dívka
Dražba ukončena:24.02.2021 21:35:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč