Jan Šplíchal - V parku

Olej na plátně, 45x57 cm. Signováno vpravo dole J. Šplíchal. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

23606. V parku
Dražba ukončena:31.10.2018 20:58:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč