Jan Šplíchal - V zahradě

Kresba. 43x48 cm. Signováno vpravo dole Jan Šplíchal. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

41054. V zahradě
Dražba ukončena:27.02.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč