Jan Štursa - Bedřich Smetana

Nejdelší strana: 42 cm

Keramika, výška 42 cm. Signováno Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

150621. Bedřich Smetana
Dražba ukončena:07.12.2025 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč