Jan Štursa - Den a noc

Pálená hlína, obě 29 cm. Signovány Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
81866. Den a noc
Dražba ukončena:17.08.2022 22:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč