Jan Štursa

53828. Eduard Vojan

popis: Keramika, výška 27 cm. Značeno Jan Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč