Jan Štursa - Klečící

Keramika, výška 28 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

30185. Klečící
Dražba ukončena:10.04.2019 18:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč