Jan Štursa - Konvolut 4 litografií: Figury

Litografie, 19x11 cm. Všechny signovány tužkou Štursa. Paspartovány.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

83256. Konvolut 4 litografií: Figury
Dražba ukončena:14.09.2022 22:59:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč