Jan Štursa

55406. Před koupelí

popis: Patinovaná sádra, celková výška 51 cm. Značeno Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

zbývá: 41 dnů, 13 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč