Jan Štursa - Raněný

Bronz, výška 20 cm. Značeno na podstavci Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno, novodobý odlitek.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

49994. Raněný
Dražba ukončena:07.10.2020 22:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč