Jan Štursa

40766. Sedící akt

popis: Socha z pálené hlíny, výška s podstavcem 41cm. Signováno na podstavci Štursa, zevnitř vyražené razidlo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750.000 Kč

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 000 Kč