Jan Štursa - Soubor 8 erotických kreseb

8 kreseb nalepených v albu, všechny signovány vpravo dole Jan Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno.Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

11143. Soubor 8 erotických kreseb
Dražba ukončena:14.06.2017 20:21:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč