Jan Štursa - Toaleta

Sádra, výška: 23 cm, signováno Štursa.

Pozn.: Povrch poškozen.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

12011. Toaleta
Dražba ukončena:29.06.2017 20:14:08
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 400 Kč