Jan Štursa - Toaleta

Patinovaná sádra, celková výška 41 cm. Značeno Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

55420. Toaleta
Dražba ukončena:03.03.2021 19:22:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč