Jan Štursa

55420. Toaleta

popis: Patinovaná sádra, celková výška 41 cm. Značeno Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

zbývá: 35 dnů, 11 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč