Vladimír Svoboda - Fauna

Kombinovaná technika na překližce, 80x120 cm Signováno vpravo uprostřed Svoboda 93. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 138 cm

o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán nebyl. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním, vytvořil si osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpal z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních. Byl členem Rady České televize.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

velký formát
115820. Fauna
Zbývá:14 dnů, 9 hodin
Konec dražby:30.05.2024 22:53:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč