Jan Svoboda - Hlavou dolů

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Rámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

93070. Hlavou dolů
Dražba ukončena:26.04.2023 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč