Jan Svoboda - Hvězdy

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

99340. Hvězdy
Dražba ukončena:27.07.2023 21:39:12
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč