Jan Svoboda - Ilustrovaná báseň

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Svo. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

93170. Ilustrovaná báseň
Dražba ukončena:27.04.2023 20:33:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč