Jan Svoboda - Kalendář

Olej na plátně fixováném na kartonu, 55x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Olištováno.

Pozn.: Autorský štítek.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

91357. Kalendář
Dražba ukončena:05.03.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč