Jan Svoboda - Krajina

Olej na plátně, 25x25 cm. Signováno vpravo nahoře Svoboda 90. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

61801. Krajina
Dražba ukončena:04.07.2021 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč