Jan Svoboda - Patrový dům

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

96410. Patrový dům
Dražba ukončena:28.06.2023 20:58:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč