Jan Svoboda - Věž - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 173x125 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Olištováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

62358. Věž - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.07.2021 20:48:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč