Jan Svoboda - Ženich a nevěsta

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

top
119780. Ženich a nevěsta
Zbývá:14 dnů, 16 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:30:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč