Jan Svoboda - Ženich a nevěsta

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo top
119780. Ženich a nevěsta
Dražba ukončena:01.08.2024 20:31:45
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč