Jan Trampota - Rybářský přístav

Olej na plátně, 30x38 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

1222. Rybářský přístav
Dražba ukončena:02.06.2014 21:30:17
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:45 000 Kč