Jan Trampota - Vesnické střechy

Akvarel, 35x40 cm, signováno vpravo dole Jan Trampota 1914, rám, zaskleno.

1889, Žižkov - 1942, Poděbrady

3379. Vesnické střechy
Dražba ukončena:26.11.2015 20:41:37
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:15 000 Kč