Jan Trampota - Domky

Olej na kartonu, 18x11 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampota. Rám.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

28902. Domky
Dražba ukončena:27.02.2019 20:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč