Jan Trampota - Poslední sníh - předjaří

Olej na kartonu, 44x55 cm, signováno vpravo dole Jan Trampota, rám.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

12376. Poslední sníh - předjaří
Dražba ukončena:20.09.2017 20:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč