Jan Trampota

49206. Zima na vsi

popis: Olej na kartonu, 44x55 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampota. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1889 - 1942
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM v Praze. Byl krajinářem a figuralistou. Inspirovala ho příroda Orlických hor. V pozdějších pracích se projevuje vliv francouzského krajinářství, jež vrcholil po jeho pobytu v Normandii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 21:59:19

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 24 000 Kč