Jan Trefný - Světák

Olej na překližce, 43x17 cm. Signováno vpravo dole Jan Trefný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1875 - 1943
Narodil se ve Šťáhlavech u Plzně. Studoval AVU v Praze u prof. Pirnera a Mařáka a v Mnichově u prof. Ažbe. Působil jako profesor kreslení. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě, byl obdivovatelem Chodska.

Jan Trefný
17162. Světák
Dražba ukončena:28.03.2018 19:07:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč