Olej na překližce, 43x17 cm. Signováno vpravo dole Jan Trefný. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1875 - 1943
Narodil se ve Šťáhlavech u Plzně. Studoval AVU v Praze u prof. Pirnera a Mařáka a v Mnichově u prof. Ažbe. Působil jako profesor kreslení. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě, byl obdivovatelem Chodska.