Jan Uprka - Matka s dítětem na pouti

Olej na plátně, 22x34 cm. Signováno vpravo dole Janek Uprka, Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1900 – 1975
Malíř a výtvarník, syn malíře Joži Uprky. Pod otcovým vedením maloval a také pracoval s keramikou. Po 2. světové válce působil jako správce Lidové školy umění v Hroznové Lhotě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

111342. Matka s dítětem na pouti
Dražba ukončena:28.02.2024 20:24:08
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč