Jan Uprka - Šohaj na louce

Olej na překližce, 42x57 cm. Monogramováno vlevo dole JU. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 – 1975
Malíř a výtvarník, syn malíře Joži Uprky. Pod otcovým vedením maloval a také pracoval s keramikou. Po 2. světové válce působil jako správce Lidové školy umění v Hroznové Lhotě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

23941. Šohaj na louce
Dražba ukončena:01.11.2018 21:10:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč