Jan Vik, Anna Macková, Karel Vaic, Jar. Šváb, Rudolf Kubíček - Soubor 9 grafických listů

Různé grafické techniky, od 23x19 do 24x31 cm, vše signováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jan Vik, Anna Macková, Karel Vaic, Jar. Šváb, Rudolf Kubíček
34352. Soubor 9 grafických listů
Dražba ukončena:18.09.2019 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč