Jan Vik, Anna Macková, Karel Vaic, Jar. Šváb, Rudolf Kubíček

34352. Soubor 9 grafických listů

popis: Různé grafické techniky, od 23x19 do 24x31 cm, vše signováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč