Jan Vlček -  Boj o drachmu VELKÝ FORMÁT

Olej na sololitu, 60x121 cm. Signováno vpravo dole Jan Vlček 1994. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se ve Slavíkovicích roku 1940.
Studoval AVU v Praze u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

45492. Boj o drachmu VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 22:52:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč