Jan Vlček - Atelier VI

Olej na plátně. 96x115 cm Signováno vpravo nahoře J. Vlček 87 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se ve Slavíkovicích roku 1940.
Studoval AVU v Praze u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

37997. Atelier VI
Dražba ukončena:27.11.2019 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč