Olej na plátně, 75x75 cm, signováno vpravo dole Jan Vlček 63, nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: Narodil se ve Slavíkovicích roku 1940.
Studoval AVU v Praze u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje malbě i grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.