Jan Vlček - Francouzka

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vzadu Jan Vlček 2008. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

152622. Francouzka
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 22.01.2026 12:43:21 5294
3 000 Kč 04.01.2026 21:33:54 925