Jan Vlček - Hudební chvilka v přírodě

Olej na sololitu, 70x54 cm. Signováno vpravo dole Jan Vlček 1998. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

doporučujeme
152694. Hudební chvilka v přírodě
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:53:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 04.01.2026 21:34:29 925