Olej na plátně, 53x95 cm. Signováno vpravo dole J. Vlček 87. Rámováno.
Nejdelší strana: 105 cm
o autorovi: Narodil se ve Slavíkovicích roku 1940.
Studoval AVU v Praze u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje malbě i grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.