Jan Vlček - Naše děvy II.

Olej na sololitu, 46x35 cm. Signováno vpravo dole Jan Vlček 1993. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se ve Slavíkovicích roku 1940.
Studoval AVU v Praze u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

45349. Naše děvy II.
Dražba ukončena:28.05.2020 20:01:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč