Jan Vlček - Parní mlátička

Kresba, 37x53 cm. Signováno vpravo dole J. Vlček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

22757. Parní mlátička
Dražba ukončena:27.09.2018 21:06:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč