Olej na sololitu. 41x60 cm. Signováno vlevo dole J.Vlček 87. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se ve Slavíkovicích roku 1940.
Studoval AVU v Praze u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje malbě i grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.