Jan Vlček - Tři ženy

Kombinovaná technika - kresba, 59x45 cm. Signováno vpravo dole J. Vlček 1992. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se ve Slavíkovicích roku 1940.
Studoval AVU v Praze u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

44638. Tři ženy
Dražba ukončena:14.05.2020 20:40:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč