Jan Vlček - Úzkost

Olej na kartonu, 80x95 cm, signováno vpravo nahoře J. Vlček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se ve Slavíkovicích roku 1940.
Studoval AVU v Praze u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

11793. Úzkost
Dražba ukončena:28.06.2017 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč