Jan Vlček - Žena s věncem

Olej na sololitu, 55x70 cm. Signováno vlevo dole Jan Vlček 92. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

152613. Žena s věncem
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč