Jan Zrzavý - Karel Hynek Mácha

Litografie na papíře, 63 x 48 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole. Papír mírně zažloutlý, zvlněný.

195. Karel Hynek Mácha
Dražba ukončena:26.02.2013 20:40:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč

10 000 Kč 26.02.2013 20:29:49 39