Jan Zrzavý - 3 veselé poutnice

Kombinovaná technika (tužka, křída), 12x16 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 35 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82386. 3 veselé poutnice
Dražba ukončena:31.08.2022 20:50:09
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč