Jan Zrzavý - Anděl

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lept 61/100, 23x14 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý, paspartováno, zaskleno.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
13026. Anděl
Dražba ukončena:11.10.2017 21:45:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
19 000 Kč limit (11.10.2017 21:40:15) 3038
18 000 Kč 11.10.2017 21:40:16 39
17 000 Kč limit (11.10.2017 21:35:26) 3038
16 000 Kč 11.10.2017 21:35:27 39
15 000 Kč limit (11.10.2017 21:35:07) 3038
14 000 Kč 11.10.2017 21:35:08 39
13 000 Kč limit (11.10.2017 21:32:48) 3038
12 000 Kč 11.10.2017 21:32:49 598
11 000 Kč 10.10.2017 21:50:52 3038
10 000 Kč limit (10.10.2017 21:50:43) 71
9 500 Kč 10.10.2017 21:50:44 3038
9 000 Kč limit (10.10.2017 21:50:08) 71
8 500 Kč 10.10.2017 21:50:09 3038
8 000 Kč limit (10.10.2017 21:50:00) 71
7 500 Kč 10.10.2017 21:50:01 3038
7 000 Kč limit (10.10.2017 21:49:38) 71
6 500 Kč 10.10.2017 21:49:39 3038
6 000 Kč limit (08.10.2017 9:09:49) 71
5 500 Kč 06.10.2017 1:11:59 852
5 000 Kč limit (05.10.2017 12:43:27) 2378
5 000 Kč limit (05.10.2017 12:43:28) 3016
4 300 Kč limit (05.10.2017 12:28:39) 2378
4 200 Kč limit (05.10.2017 12:28:38) 3016
3 600 Kč limit (05.10.2017 12:27:57) 2378
3 500 Kč limit (05.10.2017 12:27:56) 3016
3 100 Kč limit (05.10.2017 12:27:20) 2378
3 000 Kč limit (05.10.2017 12:27:19) 3016
2 600 Kč limit (05.10.2017 12:26:23) 2378
2 500 Kč limit (05.10.2017 12:26:22) 3016
1 900 Kč limit (05.10.2017 9:44:50) 2378
1 800 Kč 03.10.2017 23:05:04 852
1 700 Kč 03.10.2017 18:44:48 3016
1 600 Kč 02.10.2017 15:20:37 852
1 500 Kč 27.09.2017 22:33:02 1252
1 400 Kč 21.09.2017 20:45:31 2556
1 300 Kč 21.09.2017 8:25:05 659
1 200 Kč 15.09.2017 17:58:12 1252
1 100 Kč 13.09.2017 22:54:07 457
1 000 Kč 13.09.2017 17:44:07 488