Jan Zrzavý - Andílek

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, 8x5 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
29674. Andílek
Dražba ukončena:27.03.2019 22:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 500 Kč limit (27.03.2019 21:24:11) 5076
8 000 Kč limit (27.03.2019 21:19:05) 5244
8 000 Kč 27.03.2019 21:19:06 5076
7 500 Kč limit (27.03.2019 21:16:41) 5244
7 000 Kč limit (27.03.2019 21:16:40) 5076
5 500 Kč limit (27.03.2019 21:03:03) 5244
5 000 Kč 27.03.2019 21:03:04 4747
4 900 Kč limit (27.03.2019 20:57:29) 5244
4 800 Kč 27.03.2019 20:57:30 4747
4 700 Kč limit (27.03.2019 20:57:11) 5244
4 600 Kč 27.03.2019 20:57:12 4747
4 500 Kč limit (27.03.2019 20:57:03) 5244
4 400 Kč 27.03.2019 20:57:04 4747
4 300 Kč limit (27.03.2019 20:56:45) 5244
4 200 Kč 27.03.2019 20:56:46 4747
4 100 Kč limit (27.03.2019 20:56:37) 5244
4 000 Kč 27.03.2019 20:56:38 4747
3 900 Kč limit (27.03.2019 20:56:31) 5244
3 800 Kč 27.03.2019 20:56:32 4747
3 700 Kč limit (27.03.2019 20:56:23) 5244
3 600 Kč 27.03.2019 20:56:24 4747
3 500 Kč limit (27.03.2019 20:07:07) 5244
3 400 Kč 22.03.2019 20:38:03 2435
3 300 Kč 21.03.2019 9:42:14 3724
3 200 Kč 20.03.2019 19:40:40 1850
3 100 Kč 16.03.2019 11:32:49 2416
3 000 Kč limit (16.03.2019 11:32:48) 5099
2 700 Kč limit (16.03.2019 11:32:19) 5099
2 600 Kč 16.03.2019 11:32:20 2416
2 500 Kč limit (16.03.2019 11:32:11) 5099
2 400 Kč 16.03.2019 11:32:12 2416
2 300 Kč limit (16.03.2019 11:31:52) 5099
2 200 Kč 16.03.2019 11:31:53 2416
2 100 Kč limit (16.03.2019 11:31:43) 5099
2 000 Kč 16.03.2019 11:31:44 2416
1 900 Kč limit (16.03.2019 11:31:32) 5099
1 800 Kč 16.03.2019 11:31:33 2416
1 700 Kč limit (16.03.2019 11:31:21) 5099
1 600 Kč 16.03.2019 11:31:22 2416
1 500 Kč limit (16.03.2019 11:31:12) 5099
1 400 Kč 16.03.2019 11:31:13 2416
1 300 Kč limit (16.03.2019 11:30:58) 5099
1 200 Kč 16.03.2019 11:30:59 2416
1 100 Kč limit (15.03.2019 18:44:03) 5099
1 000 Kč 15.03.2019 18:44:04 831
900 Kč limit (14.03.2019 22:26:25) 5099
800 Kč 11.03.2019 22:58:23 4646
700 Kč 11.03.2019 15:44:54 831