Jan Zrzavý - Andílek

Detail položky

Detail položky

Litografie, 11x8 cm, signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý, rám, pasparta, zaskleno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo top
72357. Andílek
Dražba ukončena:09.02.2022 20:54:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 500 Kč 09.02.2022 20:51:54 3833
6 000 Kč limit (09.02.2022 20:46:07) 9845
6 000 Kč 09.02.2022 20:46:08 3833
5 500 Kč limit (09.02.2022 20:37:45) 9845
5 000 Kč 09.02.2022 20:35:53 8850
4 900 Kč 09.02.2022 20:32:57 3833
4 800 Kč 09.02.2022 20:27:23 9845
4 700 Kč 09.02.2022 20:21:47 8850
4 600 Kč 09.02.2022 20:19:21 9845
4 500 Kč limit (09.02.2022 20:19:20) 457
4 400 Kč limit (09.02.2022 20:19:12) 457
4 300 Kč limit (09.02.2022 20:19:11) 9845
4 100 Kč limit (09.02.2022 20:19:03) 457
4 000 Kč limit (09.02.2022 20:19:02) 9845
3 800 Kč limit (09.02.2022 20:18:55) 457
3 700 Kč 09.02.2022 20:18:56 9845
3 600 Kč limit (09.02.2022 20:18:45) 457
3 500 Kč limit (09.02.2022 20:18:44) 9845
3 300 Kč limit (09.02.2022 20:18:35) 457
3 200 Kč 09.02.2022 20:18:36 9845
3 100 Kč limit (09.02.2022 20:18:23) 457
3 000 Kč 09.02.2022 20:18:24 9845
2 900 Kč limit (09.02.2022 19:44:33) 457
2 800 Kč 09.02.2022 19:44:34 104
2 700 Kč limit (09.02.2022 19:34:01) 457
2 600 Kč 09.02.2022 19:34:02 3833
2 500 Kč limit (09.02.2022 19:24:11) 457
2 400 Kč 09.02.2022 19:24:12 3833
2 300 Kč limit (09.02.2022 19:24:00) 457
2 200 Kč 09.02.2022 19:24:01 3833
2 100 Kč limit (09.02.2022 17:22:30) 457
2 000 Kč 09.02.2022 16:06:52 754
1 900 Kč 01.02.2022 0:06:23 9082
1 800 Kč 26.01.2022 11:36:42 457
1 700 Kč 23.01.2022 13:52:04 9082
1 600 Kč 23.01.2022 12:20:28 8850
1 500 Kč limit (23.01.2022 12:20:24) 9082
1 500 Kč 23.01.2022 12:20:25 8850
1 400 Kč limit (23.01.2022 12:20:18) 9082
1 300 Kč 23.01.2022 12:20:19 8850
1 200 Kč limit (21.01.2022 16:16:12) 9082
1 100 Kč 21.01.2022 16:16:13 849
1 000 Kč 20.01.2022 18:28:26 9082